ADE-1503PGS LEMBAR DATA,SIRKUIT,FUNGSI
ADE-1503PGS Datasheet PDF
PabrikanPackingKeteranganPDFSuhu
YCL15 Watts single output external adapter. Output voltage 15V. Output current 0mA (min), 1000mA (max). ADE-1503PGS PDF